Catalyst control center hangi sürümünü indirmem lazım?

can58 (1) 7 yıl önce sordu

PC'nin özelliklerı :Pentium(R) Dual-Core CPU E6600 @3.06Ghz 3.07Ghz 32bitişlemci sistemi,x64tabanlı işlemci EKRAN KARTI ;ANTI Radeon HD 4300/4500  (Windows 10 yükseltıldı bilgisayar)

Toplam 2 cevap

cemkara (4215) 7 yıl önce cevapladı

Windows 10 32 bit işletim sistemi için:

Radeon Software Crimson Edition Graphics Driver Installer for Windows 10 32-Bit

Yanlış anlamadıysam senin işletim sistemin 32 bit. O zaman bu yukarıdakini yüklemelisin.

Windows 10 64 bit işletim sistemi için:

Radeon Software Crimson Edition Graphics Driver Installer for Windows 10 64-Bit

Radeon Software Crimson Edition nedir?

can58 (1) 7 yıl önce cevapladı