caught unhandled unknown exception terminating

kemalxxx20 (1) 4 yıl önce sordu

Arkadaşlar internetten dersler ile ilgili z-kitaplar indirdim. Bilgisayarımı formatladım, yeniden windows 10 kurdum. Daha önce çalışan z-kitaplar açılmaz oldu. Açmaya çalıştığımda ''caught unhandled unknown exception terminating'' uyarısı alıyorum.

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 4 yıl önce cevapladı

Windows 10 kurtuktan sonra güncellemeleri yükledin mi? Yapmadıysan mutlaka tüm güncellemeleri yükle.  z-kitaplar nedir hiç bir fikrim yok ama formattan sonra böyle bir sorunla karşılaştıysan  eksik bir güncellemen olabilir.

kemalxxx20 (1) 4 yıl önce cevapladı

Güncellemelerde bir eksik yok. Z-kitaplar exe uzantılı ders kitapları