ccc virüsünü temizleme sorunu

ersoyodabas (1) 7 yıl önce sordu

Merhaba Arkadaşlar,

şu ccc virüsünü temizleme aşamları üzerinde ilerliyorm, ancak, şöyle bir ekranda kaldım.. bi bakabilir misiniz ?

http://i.hizliresim.com/88R1gr.png

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

Resimdeki  hataya göre bilgisayar işlemci hatası bilgisayar tarama çekirdek sayısını düşür öyle devam et 2 yap

Factoring Therads yazan yerden değişebilirsin

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Yafu ile işlemi daha önceden başlatıp yarıda kesmişsiniz. Tüm işlemleri tekrardan başlatın.  Masaüstündeki uzmanim.net klasürünü silin ve indirdiğiniz dosyayı genişleterek işleme sıfırladan başlayın.

İşlem yapılırken işlemin yarıda kesilmemesi gerekiyor.