CCleaner Programındaki Virüs Tehlikesi Geçtimi?

lion (595) 6 yıl önce sordu

Geçtiğimiz günlerde CCleaner programında virüs bulunduğu ve binlerce bilgisayarı etkilediği söylenmişti bu durum düzeltildimi yoksa sorun halen devam ediyormu?

CCleaner programını yüklesek sorun olurmu?

Halen virüs tehlikesi varsa bana CCleaner kadar başarılı bir temizleme programı önerirmisiniz?

Toplam 2 cevap

toprak34 (2026) 6 yıl önce cevapladı

Evet, geçti. Şuanlık bir sorun yok.

Edit:

CCleaner 5.33 üstü bir CCleaner yükle. CCleaner 5.35 gibi.

Daha detaylı bilgi için;

CCleaner ile birlikte bulaşan Floxif virüsü nasıl temizlenir?

murat (12492) 6 yıl önce cevapladı

Avast Ccleaner'ı satın aldı. Virüs sorununu çözdü. Muhtemelen satış esnasında veya öncesinde böyle bir durum oluştu. Şuanda güvenle kullanabilirsin.