CCleaner sistem gözetleme nasıl kapatılır?

lion (595) 5 yıl önce sordu

Eskiden CCleaner aktif şekilde sürekli çalışmıyordu yeni versiyonda CCleaner sürekli arkaplanda çalışııyor, Resimdeki gibi görev çubuğunda ccleanera tıkladığımda Gözetleme Aktif yazıyor. Bunu nasıl kapatabilirim.

Toplam 3 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Gözetlemeyi kaldırman gerekmez, tersine aktif olması daha iyi olabilir ama sen bilirsin :)

lion 5 yıl önce

Dediğiniz tikleri kaldırıp denedim Ccleanerdan çıkış yapıp ccleanerı tekrar açıp kapattım ama gene çalışmaya devam ediyor işe yaramadı.

temmuz 5 yıl önce

Tikler gerimi gelmiş? O kullandığını kaldır (Revo Uninstaller ile tam kaldırırsan daha sağlıklı olur) ve resmi sitesinden (priform) FREE sürümünü yükle, birde onunla dene @lion

lion 5 yıl önce

Ccleanerı Sitesinden indirmiştim, baktım tikler kaldırılmış durumda ama hala çalışıyor az önce okuduğum bir haberde Ccleaner Aktif gözetlemeyi zorunlu hale getirmiş bu şekilde bilgi topladığı için söyleniyor @temmuz https://www.webtekno.com/ccleanerin-aktif-izleme-ozelligi-tedirgin-etti-h50927.html

temmuz 5 yıl önce

Bilmiyordum.. Ben hiç denememiştim. Aktif olması benimde tercihim zaten @lion

kaydolum (97) 5 yıl önce cevapladı

ccleaner de telemetri var diye biliyorum arka planda dosyaları tarayıp sunucularına yolluyor olabilir

omercik (9418) 5 yıl önce cevapladı

CCleaner'i ayda 1 defa indirip bilgisayarını temizlemen ve sonra kaldırman yeterli bence. Sürekli durmasını gerek görmüyorum.