CCleaner tarayıcı temizliği yaparken "Google Chrome pas geçildi" uyarısı nedir?

efsaneemrahylz (247) 6 yıl önce sordu

CCleaner programında tarayıcı temizliği yaparken bütün tarayıcılar temizleniyor ama Google Chrome karşısında "pas geçildi" yazıyor. Bu ne anlama geliyor? Nasıl çözerim?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 6 yıl önce cevapladı

Bir defaya mahsus pas geçildiyse bu mühim değil, herhangi bir sebeple olabilir. Bir daha dene (Tarama sırasında Chrome ve diğer tarayıcılar kapalı halde olmalı. Sistem tepsisindede, yani saat-tarih yanındada tarayıcılardan çıkılmış olmalı).

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Temizlik yapılırken tarayıcıların Görev Yöneticisinden kapalı olması gerekir. Normalde CCleaner bunu kendisi yapar ama bir şekilde yapamamış olabilir.