Cd Dolu Okuyor Ama Diske Yaz Cıkıyor

burakaksoy (1) 8 yıl önce sordu

Cd Dolu Okuyor Ama Diske Yaz Cıkıyor  bunun cözümü nedir arkadaşlar cdler orjinal Dolu Olmasına ragmen resmini veridigim linktegi gibi ekran cıkıyor

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

daha önceden diske yazdırma komutu vermişiniz sanırım onunla alakaldır diske yazılmayı bekleyen dosyalarınız var diye çıkar

Bilgisayar penceresini açın ve optik sürücünüze sağ tıklayarak Geçici dosyaları sil deyin. Ardından onay verin;

Başlat Menüsü arama satırına shell:cd burning yazın ve Enter'a basın. Açılan klasördeki bütün dosyaları silin