cdr uzantısı nedir? cdr uzantısı nasıl açılır?

murat (12492) 7 yıl önce sordu

cdr uzantısı nedir?

cdr uzantısı nasıl açılır?

Toplam 2 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

cdr uzantısı nedir? cdr uzantısı nasıl açılır?

cdr uzantısı,  genel kullanımda Corel Draw uygulamasına ait vektörel çizim dosyalarıdır.  .cdr uygulamalrının açılabilmesi için Corel Draw uygulamasına gereksinim duyarsınız.

Corel Draw  ile .cdr dosyası üzerinde düzenleme yapmak da mümkün olur.

Corel Draw uygulamasını burdan indirebilirsiniz: Corel Draw indir

tuncerozdes (31) 7 yıl önce cevapladı

Aynı zamanda Adobe Illustrator gibi vektörel çizim programları da bu tarzdaki dosyaları açabilir.