cep telefonundan youtuba videosu açılmıyor

kullanici479330 (1) 5 yıl önce sordu

iş yerimde wi-fi den kullandığım internet ile youtuba açılıyor video izleyebiliyorum ama telefonumun mobil verisini açınca youtube açılıyor video yüklenmeye çalışıyor videonun görüntüsü var resim şeklinde ama oynatmıyor bu arada mobil veri açtığımdan normal internet gezintisi yapabiliyorum her istediğime bakabiliyorum sadece youtube video oynatmada sıkıntı var

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Hattınız nedir? Vodafone mu?

Ayarlar> Sim Kartlar & mobil ağlar > Erişim noktası adları bölümünde neler var?