Cep telefonuyla yer tespit etme

cakabu (1) 9 yıl önce sordu

Merhaba, cep telefonuyla istediğimiz birisini nasıl takip edebiliriz? Teşekkürler..

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 9 yıl önce cevapladı

Cep telefonu ile birini takip etmek istiyorsanız kişinin telefonuna casus yazılım yüklemelisiniz.

Bunun bir suç olduğunu unutmayın.

Android ve IOS sistemler için pek çok casus yazılım var. Bu yazılımlar kişinin lokasyonunu, sms, arama ilgilri gibi pek çok bilgiyi size sunar.

Android için casus yazılımlar:

  • Cell Tracker

  • Children Tracker

IOS için (iPhone) GPS Location Tracker uygulaması casus yazılımlara örnek verilebilir.

Bu uygulamalar ile cep telefonu sahibinin konumu bulunabilir.

cakabu (1) 9 yıl önce cevapladı

Teşekkür ediyorum.İşe yararsa burada paylaşacağım.