cepfix.com güvenilir bir site mi?

darkcrak (5170) 5 yıl önce sordu

Cepfix'e Telefonumu yollarsam ne olur güvenmeli miyim bu siteye?

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 5 yıl önce cevapladı

Cepfix Kapınıza kadar gelip bozulan telefonunuzu teslim alyor ve tamir olunca geri teslim ediyorlar MNG ile anlaşmalılar ve cihazlarını ücretsiz olarak kapıdan teslim edebilir ve aynı şekilde teslim alabilirler.

Telefonunuz tamirdeyken hizmet numarası ile internet sitesinden telefonunuzun durumunu takip edebilirsiniz.

Cepfix,Ayrıca cihazınızda değişen her parça için 1 yıl parça garantisi sunuyor.

En uygun fiyatı ve en iyi hizmeti sağlıyorlar.

Bu siteye güvenmelimisiniz. Okuduğum yorumlara göre çoğu müşterileri mutlu ve memnunlar

Çağrı Merkezi: 0850 532 0712 (09:00-18:00)

murat (12492) 5 yıl önce cevapladı

Ek olarak; Cepfix güvenilir sitedir. Kurumsal ve bireysel hizmet sunmaktadır.  Telefonunuzu gönderebildiğiniz gibi yerinde tamir hizmeti de vardır. Samsung, Genpa, Hepsiburada gibi şirketlerle çözüm ortağı olarak çalışmaktalar.

darkcrak 5 yıl önce

Teşekkürler @murat