Çevirmeli ağ hatası

buse01 (0) 10 yıl önce sordu

Karşıdaki bilgisayar bir Çevirmeli Ağ bağlantısı sağlayamıyor. "Parolanızı inceleyip tekrar deneyiniz" hatası alıyorum. Bunu nasıl düzeltirim ?

Toplam 1 cevap

taha6161 (-99453) 10 yıl önce cevapladı

Şu yerlerde hata yapmış olabilirsiniz ;

1-Kullanıcı adı ve şifresini doğru yazdığınızdan emin olun.

2-Uç birim penceresini doğru kullandığınızdan ve F7 butonuna zamanında bastığınızdan emin olun.

3-Bilgisayarınızda Denetim Masası (Control Panel ) , Ağ ( Network ) içerisinde TCP/IP Çevirmeli Bağdaştırıcı (Dial-up Adapter) ve Çevirmeli Ağ (Dial-up Networking) ın yüklü olduğundan emin olun.

3. adımdaki bileşenler yüklü ise bu bileşenleri kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Saygılarımla...