Check Point Application Control programımın engellediği sayfaları açmak

efe (65) 8 yıl önce sordu

Page Blocked

Access to kure.tv is blocked according to the organization security policy.

Category: Media Streams

Click here to report wrong category

For more information, please contact your helpdesk.

Reference: 79FF17DE

Check Point Application Control programımın engellediği sayfaları açmanın engellediği sitelere girmenin bir yolu- yöntemi var mı ? Programı bilgisayara kuran engeli aştığımı anlamasın . Googlede soruma ayrıntılı cevap bulamadım. Dns değiştirmeyi denedim. işe yaramadı.

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 8 yıl önce cevapladı

Muhtemelen Check Point Application Control  programının engellediği sayfalara girmenin bir yolunu bulamayacaksınız. Check Point oldukça iyi bir güvenlik yazılımıdır. Büyük olasılıkla  Zenmate ve diğer VPN kaynaklarına erişim de yasaklanmıştır.

Bilgisayarınız Check Point uygulaması üzerinden internete çıktığından yapacağınız her işlem sunucu denetiminde olacaktır.  VPN yazılımlarını deneyin ama şansınız düşük.

efe (65) 8 yıl önce cevapladı

zanmete programını denemiştim işe yaramadı programı karşı taraf farketmeden bilgisayardan kaldırmanın bir yolu yok mu? Denetim masası program ekle kaldır kısmındaki listede bulamadım programı