CHIP Online internet sayfasında reklam sekmesi

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Benim bir takıntım var okuduğum şeyin üzerine basılı tutarım (yazı mavi olur) CHIP Online'da onu yapıyordum elimi çektim reklam sekmesi açtı herhangi bir şey olurmu? Sayfa yüklenme aşamasındayken kapattım.

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

CHIP Online güvenilir bir site, herhangi bir zararı olduğunu düşünmüyorum. Muhtemelen Google reklamlarından biridir. Ama yinede için rahat etmiyorsa bir antimalware yazılımıyla taratabilirsin sistemini