chrom kullanıyorum fakat web sayfasını chromaçmıyor.

cemiler (1) 9 yıl önce sordu

chrom kullanıyorum fakat web sayfasını açmıyor.  Modemi ve bilgisayarı defalarca açıp kapattım, sorun devam ediyor

ne yapmalıyım? teşekkürler

yusufbozar 9 yıl önce

Yetersiz bilgi vermişsin başka tarayıcıda da durum aynı mı antivirüs kullanıyorsan hangisini kullanıyorsun?

Toplam 1 cevap

berkantugan (1) 9 yıl önce cevapladı

Sağ üstteki menü sekmesinden sırayla: Ayarlar > Gelişmiş Ayarları Göster > Proxy Ayarlarını Değiştir > Yerel Ağ Ayarları > Yerel Ağlarınız İçin proxy sunucusu işaretini kaldırın sorunu çözecektir çözülmezse sorun internet kaynaklıdır.