Chrome 60 ve Chrome 61 sürümünde uzantılar nerede?

hakan (15424) 6 yıl önce sordu

Google Chrome 60 ve 61 sürümünde uzantılar (extensions) Google Chrome'u özelleştirin ve kontrol edin menüsünde görünmüyor.

Daha önce sağ üst bölümde bulunan uzantıları nasıl açarım?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Google Chrome 60 ve 61 sürümünde uzantılar nerede?

Daha önceden Google Chrome uzantılar bölümüne Google Chrome'u özelleştirin ve kontrol edin menüsünden doğrudan erişilebiliyordu.

Artık uzantılar Google Chrome içinde Diğer Araçlar > Uzantılar menüsünde yer alıyor.

Ayrıca Google Chrome uzantılar bölümüne erişmek için adres satırına chrome://extensions yazıp enter tuşuna basarak da erişebilirsiniz.