Chrome açılış sayfasında sık kullanılan web sayfaları

redstar (1) 8 yıl önce sordu

Chrome açılış sayfasında yada sonraki tab sekmelerinde sık kullanılan web sayfaları altta 6 yada 8 kutucuk olarak sayfanın altında konumlanıyorlar, ben bunları tek tek silmek yada hepsini birden silmek yerine sayfamda bu özelliğin hiç olmamasını istiyorum. Bunu nasıl ayarlaya bilirim?

Toplam 1 cevap

candan (4301) 8 yıl önce cevapladı

önce AdwCleaner indir

  http://www.gezginler.net/indir/i/18650/ tarattır sonra cherome ayarlarını sıfırla yine olmasa yerleşik bir virüs var demektir onun işlemleri biraz daha uzun olmasa yaz onuda yazarım size