Chrome APK güncelleme hatası

nssterra (1) 5 yıl önce sordu

Merhaba, search engine app olarak chrome kullanıyordum. Daha sonra (1 2 ay önce) güncelleme gelmişti. İşte yükleyeyim dedim, indirildi ancak imdirme bittikten sonra yükleme işlemi tamamlanmadı. Hata veriyor, ve system web viewer'de de aynı durum geçerli diğerlerinde sorun yok güncelleniyor. İnternette yazan olası tüm çözümleri denedim galiba {chrome ve google play önbelleklerini temizleme, chrome u silip (sistem uygulaması olduğundan sadece günxelleme kalktı) tekrar güncelleyememe :D, hesapları değiştirme...} Başka ne yapabilirim bilmiyorum, sorun nedir acaba

murat 5 yıl önce

Tam hatayı yazar mısın? Bir de mümkünse ekran görüntüsü koy

nssterra 5 yıl önce

Ne yaptıysam Chrome güncellenmiyor kısacası hocam, apk indirdim yine yüklenmedi.

nssterra 5 yıl önce

Bir de" android system web wiever" de aynı sorun var diğerleri normal güncelleme yüklenebliyor

darkcrak 5 yıl önce

@murat abi sana yazmak istemiş sanırım

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 5 yıl önce cevapladı

Telefonun marka ve modeli nedir, Android sürümün nedir? Önceden Asus bir telefonda benzer bir sorunla karşılaşmıştım.

Önce Android System WebView apk sını güncellemeyi deneyebilirsin. Daha sonra Chrome güncellemesini yapmaya çalış bakalım. https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-system-webview/

Ek: Telefonu sıfırlamayı denedin mi? yukarıdaki işlemlere rağmen düzelmediyse telefonu sıfırlaman gerekebilir.

nssterra 5 yıl önce

Htc m9ew, indirdim yine aynı sorun yüklemedi hocam

darkcrak 5 yıl önce

Ayarları aç ve google play store yi bul ve veriyi sil sonra uygulamayı aç ve hesabına giriş yap ihtimal veremem ama denemekte fayda var @nssterra

nssterra 5 yıl önce

@darkcrak denedim onu ama hesaptan çıkış yapmadı zaten olmadı da :/

nssterra 5 yıl önce

@hakan telefonu sıfırlamak için çok veri yedeklemem lazım o da zamanımı hayli alır buna girmek istemedim abi

hakan 5 yıl önce

@nssterra baya baktım senin için. Uygulamama verilerini filan da silmişsin. Benim nette bulabildiğim çözümler ve aklıma gelenler bunlar kardeşim.

nssterra 4 yıl önce

Tekrar teşekkür ederim @hakan Abi yazılımsal hatadır heralde

hakan 4 yıl önce

@nssterra öyle görünüyor açıkcası. Android de hata giderme de zor. Çok fazla yapabileceğin bir şey yok. Can sıkıcı.