Chrome ayarlar açılmıyor

hsn59 (1) 9 yıl önce sordu

Chrome'da ayarlar'a seçeneğine tıkladığımda ''yükleniyor''da kalıyor.

ve geçmişide temizliyemiyorum. Yardımcı olursanız güzel olur.

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 9 yıl önce cevapladı

Tamamen kaldırsan (uninstall etsen) ve yeniden yüklesen nasıl olur?

Revo Uninstaller programıyla kaldırmak daha temiz olur. Artıklarıda temizler (Temiz kaldırım yapmak daha sonra temiz kurulum yapılmasını sağlar; daha iyi sonuç ortaya çıkarır.).

Revo Uninstaller Pro (30 Gün deneme) download (tıkla)

Revo Uninstaller (Ücretsiz) download (tıkla)

temmuz 9 yıl önce

Virüs problemi olabilir. Antivirüs programın ile derin bir tarama yaptıktan sonra ayrıca Malwarebytes ve Adwcleaner taraması yapmanı tavsiye ederim. Site içinde arar isen bu programları bulabilirsin.

hsn59 9 yıl önce

Dediklerinizi yaptım ama sonuç aynı virüslerin bir çoğunu temizledi programlar ama chrome sorunu aynı başka bir çözüm yokmudur.

temmuz 9 yıl önce

Chrom'u tamamen kaldırarak (uninstall ederek) yeniden kursaydın. Yaptınmı bunu?

hsn59 9 yıl önce

evet kaldırdım chrom'u programlarla virüsleri temizledim.chromu tekrardan kurdum yine açılmadı ayarlar seçeneği verdiğiniz programıda denicem.