chrome bu siteye ulaşılamıyor hatası

balimt (1) 7 yıl önce sordu

chrome dan internete giriş yapıyorum sürekli bu siteye ulaşılamıyor hatası alıyorum. youtube giriyorum bütün yazılar sola yapışmış bir şekilde açılıyoru sayfa videolar gözükmüyor ve açılmıyor. anti-malware yi indirdim taradım olmadı hitman ı indirdim taradım olmadı chrome sildim olmadı uzantılar zaten boş. youtube'a hotspotu açtıktan sonra girebiliyorum hotspotsuz girdiğimde yazılar sola yatık giriyor.bu eziyetten kurtarın lütfen. Şimdiden teşekkür ediyorum

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

Farklı tarayıcı (IE, Edge, Firefox vs) kullanarak denedinmi? Denemediysen dene ve eğer bu tarayıcılar ile aynı problem yaşanmazsa Chrome tarayıcısını kaldırırsın (tam kaldırma.. sorarsın) ve yeniden yükleyebilirsin.

balimt (1) 7 yıl önce cevapladı

farklı tarayıcılarda böyle bir problem yok. chrom u tamamen kaldırıp yükledim sorun halloldu teşekkür ederim

temmuz 7 yıl önce

Geçmiş olsun