Chrome Çok Fazla Donuyor

abdulbaki (75) 7 yıl önce sordu

Chrome çok fazla donuyor ve kasıyor daha önce böyle bir sorun yoktu arama yaparken sekme açarken bu tür şeyler çok oluyor

Toplam 2 cevap

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Google Chrome üzerinde eklenti yüklü mü?

Google Chrome eklentileri Google Chrome'u yavaşlatabilir. Bu sebepten gereksiz eklentileri kaldırmanız gerekir.

Önerim Google Chrome'u sıfırlamanız. Eğer sıfırladıktan sonrada hâlâ Google Chrome yavaş ve donmaya devam ediyorsa başka tarayıcı kullanmanızı öneririm. Örneğin Firefox tarayıcısını deneyebilirsiniz.

Sistem kaynaklarınız yetersiz geliyor olabilir. Malum Google Chrome son güncellemelerden sonra oldukça yavaşladı. Flash içeren sayfalarda donmalar hemen hemen herkeste oluyor.

Google Chrome'u sıfırlamak için: Google Chrome nasıl sıfırlanır?

abdulbaki 7 yıl önce

Bir tek İDM var eklentilerde sistem özelliklerimde yüksek ama sağolun sıfırlayacam

hakan 7 yıl önce

Chrome son güncellemeler ile baya hantallaştı. Ben de benzer sorunlar yaşamaya başladım açıkcası.

ardahd (631) 7 yıl önce cevapladı

Tarayıcılarda bu sorun olabiliyor güncelledikçe ram işlemci yetmeyebiliyor benimde firefox çok donmaya başlamıştı google chrome kullanmaya başladım şu anda donma yok operayı deneyebilirsin.

abdulbaki 7 yıl önce

operanın hızı nasıl

abdulbaki 7 yıl önce

bir sorum daha var operada çerezler ve yerel depolamada yerel verilerin atanmasına izin ver şeçeneği seçili bu ne anlama geliyor ben bunu 3. parti çerezleri ve site verilerini engelle yapsam ne olur

ardahd 7 yıl önce

Eskiden opera kullanıyordum hızı iyiydi takılma sorunu falanda yaşamıyordum.O çerezler hakkında pek bilgim yok.