Chrome'da anket doldurdum. Adres, telefon gibi bilgiler girdim. Bir sorun yaşar mıyım?

cantan (1) 4 yıl önce sordu

Merhabalar

Chorme tarafından bir anket geldi ankette Apple telefon 25 TL diye yazıyordu anketi doldurdum e-mail telefon ev Adresimi verdim akabinde kredi kartı numaramı istediler O anda ayıktım kredi kartı ile ilgili hiçbir bilgi vermedim ev adres telefon email vermem bir sıkıntı oluşturur mu

Ne yapmalıyım Yardımcı olursanız çok sevinirim

İyi günler, iyi çalışmalar

Toplam 2 cevap

hydra (3802) 4 yıl önce cevapladı

Hayır bir sıkıntı oluşmaz, 25 TL'ye kimse kimseye telefon vermez.

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Kredi kartı bilgisi vermediysen bir sorun yaşamazsın. Sadece mail adresine spam emailler gelebilir. Bunun dışında bir sorun olmaz. Kesinlikle anket türü uygulamalarda kredi kartı gibi bilgilerinizi paylaşmayın.

cantan 4 yıl önce

Gelen spam mailleri nasıl iptal ederim

murat 4 yıl önce

Gmail vs kullanıyorsan spam olarak işaretlemen yeterli.