Chrome da arama yapıyorum fakat 1 saniye sonra sanki farklı bir ülkeden arama yapmışım gibi sonuçlar ingilizce ve başka ülkenin sonuçları gibi çıkıyor

at5504 (1) 3 yıl önce sordu

Bir diğer sorum ise bir yere tıklayınca yeni bir sekmede voicspiup.click diye bir şey çıkıyor

krsn 3 yıl önce

tahminimce tarayıcı virüs bulaşmıştır.

Toplam 3 cevap

emrearas (22) 3 yıl önce cevapladı

Googleye eklenti gelmiş olabilir eklentilere bak yoksa google ayarları sıfırla yine aynı sonuç ise bilgisayarı antivirüs programıyla temizle aynı sonuç ise google silip yeniden yükle işe yaraması lazım bende daha önce olmuştu bunları yaptım sorun çözülmüştü...

hydra (3802) 3 yıl önce cevapladı

MalwareBytes ve ADWCleaner indir ve sistemi tarat. Yalnız ADWCleanerı çalıştırdıktan sonra sistemi yeniden başlatman gerekli.

VPN kullanıyor olabilir misin?

adils (136) 3 yıl önce cevapladı

1.Eyer chormen buna benzemiyorsa muhtemelen o virüs olabilir benziyorsa bu başka chrome ye benzeyen tarayici değildir

2. VPN yanlışlıkla kullanabilirsin bazı antivirüsler VPN destekliyor

3. Bilgisayarını Malwarebytes ile tara

4.sağ köşede olan eklentiler i silin .