Chrome da Facebook açılmıyo

burak2 (1) 9 yıl önce sordu

chrome a girdiğim zaman facebook'u açamıyorum.diğer tarayıcılarda açılıyo.mesela explorer'da açılıyo ama chrome'da açılmıyor.facebook`a tıkladığım zaman 2 dk bekletiyo sonrada :``bu web sayfası kullanılamıyor`` çıkıyor.  şimdiden yardımınız için teşekkür ediyorum.

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 9 yıl önce cevapladı

Benzer bir sorun ben de yaşamıştım DNS değiştirmek sorunu çözebilir. Aynı şekilde Facebook'a girerken Chrome hata veriyor fakat Firefox girebiliyordu.

Önce Chrome'u resetleyin.

Google Chrome nasıl resetlenir?

Daha sonra bir DNS sunucu seçin:

En iyi ücretsiz DNS sunucular hangileridir?

En sonunda DNS Sunucuyu değiştirin.

Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir?

Windows 8'de DNS nasıl değiştirilir?

burak2 9 yıl önce

birader çok sağolasın büyük dertten kurtardın