Chrome'da Google hesabıma giremiyorum

edagezgins55 (1) 4 yıl önce sordu

Virüs temizleme yaptım.  Chrome da ve YouTube da Google hesabımın ölümünü açamıyorum.  Hesabımı giriyorum ama ileri tuşuna basmiyor . Virüs görünmüyor ama malwarebytes uygulaması sürekli website blocked uyarısı veriyor ne yapmalıyım? Acil lütfen.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 4 yıl önce cevapladı

Google Chrome'u sıfırmayayı denemelisin.

Google Chrome'u aç.  Adres satırına (yukarıda https://uzmanim.net/soru... gibi web sitelerinin adreslerinin olduğu yere)  şu kodu kopyala ve enter tuşuna bas:

chrome://settings/reset

Burada Ayarları orijinal varsayılan değerlerine geri yükleyin tıkla. Çıkan mesajı onayla.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Bu sorunu 4-5 gündür ben de yaşıyordum bazen. Aniden YouTube hesabından çıkış yaptığını fark ettim. Önemsememiştim ama anlaşılan daha fazla kişiyi de etkiliyor. Biraz araştırıp belli çözüm önerilerinin olduğu video yapacağım.