Chrome'da sadece 1 siteye nasıl şifre koyulur?

mlekesizzz (40) 3 yıl önce sordu

Chrome'de Youtube'a şifre koymak istiyorum ama sadece Youtube'a nasıl koyabilirim? Bazı uzantılar var ama onlar direkt chrome şifre koyuyor.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Şöyle güzel bir eklenti buldum: https://blocksite.co/

Burada eklenti ile sitelere parola koyabiliyorsun. Kullanımı basit ve güzel bir eklenti. Ücretsiz sürümde 6 tane siteyi şifre korumalı yapyabiliyorsun.

  1. Buradan Block site Chrome eklentisini indir: https://chrome.google.com/webstore/detail/blocksite-stay-focused-co/eiimnmioipafcokbfikbljfdeojpcgbh/related
  2. Daha sonra eklentinin Block sites bölümüden youtube.com u ekle.
  3. Password protection sekmesine git.
  4. Protect your preffered Blocksite options... ve Require password to access.. seçeneklerini işaretle
  5. Senden en az 5 karakter şifre isteyecek ve mail adresini isteyecek.
  6. Şifreyi gir mail adresine gönderilen linki tıkla.

Artık Youtube'a girerken şifre isteyecek.

hakan 3 yıl önce

Güzel video konusu @alattin

alattin 3 yıl önce

@hakan çektim yarına paylaşacağım

mlekesizzz 3 yıl önce

teşekkürler uzun zamandır böyle bir uzantı yada program arıyordum teşekkürler