Chrome'da zaman zaman takılmalar

toprak34 (2026) 6 yıl önce sordu

Merhaba;

Opera'da hiçbir şekilde takılma yaşamazken Chrome'da takılmalar yaşıyorum. Mesela diğer sekmeye tıkladığımda ilk başta bekliyor (1-2 sn.) sonra açıyor. Solucan falan mı var diye şüphelenip Avast Free Antivirüs ile taratıyorum. Hiçbirşey yok. Ayrıca Chrome takıldığı zaman PC de takılabiliyor (Nadiren de olsa takılıyor).

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Chrome çok fazla RAM tüketen bir program. Bilgisayarındaki RAM'e bağlı olarak takılması doğal bir şey, Opera daha hafif