Chrome de Twitter'dan bildirim gelmiyor

lucas77 (199) 4 yıl önce sordu

Takip ettiğim sayfaların twit bildirimlerini açmama rağmen başka bir sitede gezinirken bildirim gelmiyor. Tam olarak demek istediğim Chrome da iken köşede ve ya sağ sol üst köşelerden bildirim gelmesi gerekmiyor mu ? yoksa ben yanlış mı hatırlıyorum.

-Teşekkürler

darkcrak 4 yıl önce

Telefon mu? Bilgisayar mı?

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Söylemek istediğinizi anladım. Aslında siz takip ettiğiniz sayfaların bildirimini açtığınız zaman Twitter sizin hesabınıza bildirim gönderiyor, tarayıcıya değil. Hesabınızın Bildirimler bölümüne baktığınızda görürsünüz. Anlaşılan Twitter bu bildirimleri tarayıcıya göndermiyor. Yine fırsat bulduğumda deneyeceğim, şimdi böyle bir önbilgi paylaşmak istedim.