Chrome dosya kötü amaçlı olduğu için yüklenemiyor hatası

ahmetresat (1) 4 yıl önce sordu

Videoyu izledim ama ayarlarda onlar yoktu

Toplam 2 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Bir tane çözüm buldum alttaki adımları takip et

Çözüm:

1.Chrome yi aç.

2.Ayarlara gir.

3.Ayarlara girdikten sonra Ayarlarda ara kısmına "Gizlilik ve güvenlik" yazıp arat

4.Yukarıda ok ile gösterdiğim gibi Senkronizasyon ve Google hizmetleri'a tıkla.

5.Gelen ekrandan Gizli Göz Atma (sizi ve cihazınızı tehlikelerden korur)'u kapat alttaki resimdeki açık sen onu mavi değil de beyaz yap.

6. Artık bu hatayı almazsın.

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Google Chrome son güncellemede bu ayarı değiştirmiş, hatta tamamen kaldırmış. Şu an için farklı bir çözümünü bulamadım. Bu nedenle Microsoft Edge gibi farklı bir tarayıcıdan o dosyayı indirsen daha iyi olur.