Chrome "Eklenti yüklenemedi" problemi nasıl düzeltilir?

temmuz (12505) 7 yıl önce sordu

Gogle Chrome tarayıcı sayfalarında bazı videoları izlemek istediğimde "Eklenti yüklenemedi" hata mesajıyla karşılaşıyorum. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Toplam 2 cevap

temmuz (12505) 7 yıl önce cevapladı

C:\Users\KULLANICI\AppData\Local\Google\Chrome\User Data içindeki "Pepper Flash" klasörü silinir ve bu şekilde "Eklenti yüklenemedi" problemi giderilir; izlenemeyen videolar yeniden izlenebilir hale gelir.

Not: Silinen Pepper Flash kalasörünün silinmesinde hiçbir mahsur olmaz. Zira tarayıcı ilk açıldığında bu klasörü zaten yeniden oluşturacaktır.

tahatugyan (1206) 7 yıl önce cevapladı

Merhaba

Başka bir yöntem olan çözüm ile de deneyebilirsiniz

Çözüm;

- Adres satırına chrome://plugins/ yazın

- Gelen  Adobe Flash Player -Shockwave Flash eklentisini Devre dışı bırakın

Umarım faydalı olmuştur...