Chrome geçmişi saklı tutulmasını nasıl engelleyebilirim?

erhan23 (10) 2 yıl önce sordu

Merhabalar. Firefox da ayarlar kısmında "geçmişi asla hatırlamasın" ayarı var. Chrome'da ne yazık ki bu ayar bulunmuyor. Sorum şu; Chrome tarayıcısı da firefox tarayıcısındaki gibi yapılabilir mi? Herhangi bir kod, araç vs. var mı? Teşekkür ederim şimdiden.

Toplam 1 cevap

damlakoc (1391) 2 yıl önce cevapladı

Merhaba Erhan, Chrome'da arama geçmişini devamlı olarak silecek bir uzantı var. Sürekli temizleyerek geçmişi boş tutabiliyor.

Chrome Arama Geçmişi Otomatik Silme linkten videoya ulaşabilirsin.

Chrome Arama Geçmişi Otomatik Silme için yüklemeniz gereken eklenti :  Clean Master: En İyi Chrome Önbellek Temizleyici

erhan23 2 yıl önce

çok teşekkür ederim, sağolun..