Chrome güncellenemiyor

Anonim (156) 3 yıl önce sordu

Chrome, Chrome güncellenemiyor diye uyarı veriyor.  Chrome Güncellenemiyor - Chrome en son sürüm güncellenemediği için yeni özellikler ve güvenlik düzeltmeleri cihazınızda bulunmuyor diyor ne yapabilirim?

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

Chrome güncellenemiyor hatası alıyorsanız önce Google Chrome'u kapatın. Daha sonra Chrome adres satırına şunu yazıp enter tuşuna basın:

chrome://settings/help

Bu ekranda Google Chrome otomatik güncelleme kontrolüne başlayacaktır. Varsa güncelleme yükleyecektir. Fakat yükleme aşamasında sorun olursa o zaman

https://www.google.com/chrome adresine gidin ve Google Chrome'u yeniden indirin.  Yeniden indirip yüklediğinizde en son versiyon Chrome bilgisayarınıza yüklenecektir.