Chrome "kuruşulunuz tarafından yönetiliyor" sorunu

bulenttunali (1) 4 yıl önce sordu

merhaba bilgisayarımda kuruluşunuz tarafından yönderiliyor yazısı var ve bilgisayarın arama yeri yahho google yapamıyorum yardımlarınızı bekliyorum

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

darkcrak 4 yıl önce

Kusura bakma ben çözümü yazdığımda senin yorumun gözükmüyordu :(

omercik 4 yıl önce

Hiç problem değil kalsın her iki cevap da @darkcrak

darkcrak (5168) 4 yıl önce cevapladı

Daha önceden hem videosunu hem de çözüm makalesini yayınlamıştık

Çözüm videosu: Chrome "kuruluşunuz tarafından yönetiliyor" çözümü

Çözüm makalesi: Kuruluşunuz tarafından yönetiliyor Chrome hatası nasıl çözülür?