Chrome NETWORK_FAILED Hatası!

esty (-48) 7 yıl önce sordu

Google Chrome’a eklenti yüklerken NETWORK_FAILED hatası alınabiliyor.

Toplam 1 cevap

esty (-48) 7 yıl önce cevapladı
  1. Google Chrome’u kaldırın.
  2. Daha sonra Google Chrome profil klasörünü silin. Bu işlemden sonra tüm uzantılarınız silinecektir
  3. Chrome profil ve veri klasörünü bulmak için bilgisayarda şu yolu izleyin
    C:\Users\[KullaniciAdiniz]\AppData\Local\Google\Chrome

    Veya Türkçe ise;

    C:\Kullanıcılar\[KullaniciAdiniz]\AppData\Local\Google\Chrome

  4. Eğer AppData klasörü görünmüyorsa dosyalar gizli demektir.
  5. Chrome klasörünü silin.
  6. Daha sonra Chrome kurulum klasörünü el ile silin. Aşağıdaki yoldaki Chrome klasörünü silin.
    C:\Program Files (x86)\Google
    Veya
    C:\Program Files\Google

  7. En sonunda buradan Google Chrome ‘u indirin ve kurun.