Chrome sabitleme nasıl yapılır?

adils (136) 3 yıl önce sordu

Selam ben bi foto yu gimp le çekme ye çalışıyorum ama basınca chrome otomatik gidiyor . Ben de yeniden bidaha alttan chromeye basiyorum ben yine çekecekken fotoyu yine chrome gidiyor (çok gıcık ediyo bu olay beni ).Bunu yani sabitlemeyi nasıl yapabiliriz ? Sabitleme dedigim yani ekranın üst köşesinde kalması bi programa geçer ken bile.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 3 yıl önce cevapladı

" foto yu gimp le çekme" ne demek hiç bişi anlamadım gerçekten.  Fotoğrafı Gimp ile açmaya çalışıyorsun da Chrome ile mi açılıyor?

hakan 3 yıl önce

@adils Gimp nedir biliyorum. "Çekmek" ne demek?

adils 3 yıl önce

hocam sizin yazdığınız yazıyı yanlış anlamışım özür dilerim . Çekmek yani foto ya benzetmek gibi anlamda yazmak istedim.