chrome varsayılan tarayıcı olmuyor

balimt (1) 7 yıl önce sordu

chrome her girdiğimde tepede chrome varsayılan tarayıcınız olsun mu diyor ben de her seferinde olsuna tıklıyoum ama kapatıp açtığımda aynı soruyu yine yöneltiyor yardım edebilir misiniz ?

gncr 7 yıl önce

hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz

Toplam 2 cevap

candan (4301) 7 yıl önce cevapladı

başlat varsayılan programlar yaz ve tıklat varsayılan uygulamalara göre ayarla tıklatın sol bölümde chrome üzerine tıklatın

bu programı varsayılan olarak seçin tıklatın ve kaydet i tıklatın artık direk olarak chrome varsayılan sormaz daha

balimt (1) 7 yıl önce cevapladı

teşekkür ederim sorun halloldu.

candan 7 yıl önce

Geçmiş olsun