Chrome YouTube hesabıyla oturum açma sorunu

ugurbey34 (1) 4 yıl önce sordu

En son utorrent diye bir şey indirmiştim , sonra Google Chrome kafayı yedi hesabımdan attı bir anda . Mail.ru adında bir site geldi Rus sitesiydi . Bende Google Chrome u sildim , tekrar yüklemeye çalıştım ama olmadı en sonunda zorlaya zorlaya indi . Şu an asla ve asla oturum açmama izin vermiyor , youttjb hesabıma dahi giremez oldum . Bir çözümü var ise onerirseniz sevinirim . + Olarak çerez kullanımına da izin vermiyor engellenmiş saniris . Simdiden teşekkürler

Toplam 1 cevap

omercik (9418) 4 yıl önce cevapladı

Oturum açmaya çalışırken tam olarak nasıl bir hata veriyor?

ugurbey34 4 yıl önce

Mesela oturum açmak için gmail hesabımı yazıyorum , İLERİ tuşuna basıyorum ama asla ve asla ilerlemiyor .