Çift SSID nasıl yapılır

toprak34 (2026) 5 yıl önce sordu

Merhaba,

Wifi için çift SSID yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

Toplam 1 cevap

temmuz (12505) 5 yıl önce cevapladı

Böyle yapılır (Modem / Router'ın desteklemesi lazım)

Oluşturduktan sonra oluşturduğun SSID'in ismi üzerine tıklarsın, güvenlik ve / veya başka ayarlarıda yaparsın (İstersen yapmazsında, duruma ve ihtiyaca göre).

toprak34 5 yıl önce

@temmuz Abi modem arayüzünde diğer ssid ayarları kısmında ssid-2 ssid-3 ssid-4 var onları düzenlesem olur mu?

temmuz 5 yıl önce

Olur herhalde. Öyle arabirime sahip modem router görmedim daha önce ama niye olmasınki. Deneme yanılma yolları ile doğruyu bulur ve başarılı olursun. Devam et @toprak34 , ama değiştirdiğin eski ayarlar olursa onlarıda unutma sakın (resimlerini alabilirsin). Geriye dönebilmek için gerekli olabilir. Kolay gelsin.