Cimer'e e devlet şifresi olmadan e posta atılabiliniz mi ?

mat7 (341) 2 yıl önce sordu

Merhaba arkadaşlar.

Bana bir resmi bilgi verebilir misiniz rica etsem.

Cimer e bir e posta yollamak için e devlet şifresi şart mı?

Şartsa e devlet şifresi e posta sahibinemi ait olması gerek ?

Örneğin vasisi'nin e devletinden cimere e posta yollayabilir mi?

Toplam 1 cevap

ilkaybaki16 (572) 2 yıl önce cevapladı
  • Cimer'e bir e-posta yollamak için e-devlet şifresi şart mı?

Cimer'e şikayet yazmak için e-devlet şart değildir, sitesine girerseniz T.C Kimlik, Ad Soyad, Doğum Tarihi, Kimlik Seri No ve cep numarası isteyen formu görebilirsiniz.

  • E-devlet şifresi e-posta sahibine mi ait olması gerek?

E-devlet şifresi e-posta sahibine ait olması gerekmektedir.

mat7 2 yıl önce

Tahmin ettim ama emin olmak istedim. Teşekkür ederim. @ilkaybaki16 (404)

ilkaybaki16 2 yıl önce

Rica ederim. @mat7