CMD komut sistemi devre dışı kaldı Nasıl düzeltebilirim yardım edin !!

typer16 (1) 9 yıl önce sordu

Nasıl olduğunu hiç bilmiorum ama cmd komut sistemi devre dışı kaldı pc windows 8 yardım ederseniz sevinirim. !!!

Toplam 1 cevap

mehmetyildiz (19) 9 yıl önce cevapladı

İlk önce windows'unuzu güvenli modda başlatıp virüs taraması yapınız  linkini vereceğim windows repair programını kurup sisteminizi standart ayarlara program aracılığıyla getirebilirsiniz.

http://www.tweaking.com/content/page/windows_repair_all_in_one.html