CMD'yi kullanırken "sistem belirtilen yolu bulamıyor " hatası alıyorum, nasıl çözebilirim?

murat37 (1) 2 yıl önce sordu

CMD'yi yönetici olarak çalıştırdığımda dahi sorun karşıma çıkıyor. "Sistem belirtilen yolu bulamıyor" diye yazı çıkıyor. Dahili veya harici komutla çalıştırılabilen bir program veya toplu iş dosyası çevirisi olarak tanınmaz. Bu sorunu çözebilecek komut sisteminden anlayan varsa yardımcı olabilirse şimdiden teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

murat (12492) 2 yıl önce cevapladı

Bilgisayarı güvenli modda açıp daha sonra

sfc /scannow

Komutunu dener misin?