CMD yönetici olarak çalıştırırken şifre istiyor

gharstall (1) 5 yıl önce sordu

Bilgisayda netplwiz komutunu çalıştıramıyorum ekran açılıyo ve sadece hayıra tıklıyabiliyorum cmd komutunu yönetici olarakda çalıştıramıyorum yine aynı sorun ve sadece hayıra tıklayabilirim  güvenli modda açıp yönetici degiştiririm dedim ama bu seferde şifreyi bilmiyorum acil lazım

Toplam 1 cevap

alattin (16999) 5 yıl önce cevapladı

Bilgisayari yonetici olan bir kullanici ile acmalisin. Eger yonetici haklarina sahip degilsen yonetici parolasini sifirlamayi denemelisin. İsletim sistemin nedir? Ona gore yonlendirebiliriz.

Ben yine de sunu ekleyeyim:Windows 7 yonetici parola sifirlama

https://uzmanim.net/soru/windows-7-kullanici-sifresi-nasil-sifirlanir/7483

gharstall 5 yıl önce

İşletim sistemim windows 10 ama şu anda bilgisayarı sıfırladım olmazsa eger sorarım abi yeniden teşşekkürler

ozgurlol 5 yıl önce

@gharstall hallettin mi?

gharstall 5 yıl önce

Yok ya bilgisayar sıfırladım 43 takılı kaldı bende yeniden başlattım windows yükleniyor diyor bekliyorum