Cortex start failed, please try again error

Anonim (156) 4 yıl önce sordu

RazerCortex'i açmaya çalıştığım zaman Cortex start failed, please try again error hatası veriyor ne yapamam gerekiyor. Bilgisayarımı kullanıyorum normal bir şekilde ve yeniden başlattıktan sonra bu hatayı verdi ayrıca antivirüs programımın karantinasına baktığım zaman hiç bir program yok ne yapmam gerekiyor hiç bir fikrim de yok

Toplam 1 cevap

darkcrak (5170) 4 yıl önce cevapladı

Razer cortex'i resmi web sitesinden tekrardan indirmeyi dene ben bu sorunu yaşadığım zaman tekrardan indirmeyi denedim ve sorun düzelmişti