Could not connect to the reCAPTCHA service. Please check your internet connection and reload to get a reCAPTCHA challenge.

Anonim (156) 2 yıl önce sordu

gemini.com sitesine kayıt olmaya çalışıyorum. Fakat kayıt formunun altında Could not connect to the reCAPTCHA service. Please check your internet connection and reload to get a reCAPTCHA challenge. yazıyor ve formu doğru doldurmama rağmen kayıt olamıyorum.

Sorun ne olabilir? Tarayıcı olarak Brave kullanıyorum.

Toplam 1 cevap

hakan (15424) 2 yıl önce cevapladı

Ben bu sorunu şu şekilde çözdüm. Brave tarayıcısında öncelikle kalkanları kapatmalısın.

Daha sonra yeni gizli bir sekme aç ve bu sekmede gemini.com kayıt sayfasını aç.  Ben bu şekilde  Could not connect to the reCAPTCHA service. Please check your internet connection and reload to get a reCAPTCHA challenge. hatasına çözüm buldum.