Could not install AMIDuOS (Your processor does not support SSE4.2) Please try version. Hatası

lucas77 (199) 6 yıl önce sordu

Merhabalar AMIDuOS yazılımını bilgisayara yükleme sırasında bir ikon geliyor daha doğrusu hata ikonu.

>Birde bu sorunu Kendi internet sayfasında araştırdığımda böyle birşey diyor (google çevri) olduğu için malesef saçma olabiliyor.

Toplam 3 cevap

hakan (15424) 6 yıl önce cevapladı

Aldığın hataya göre, your processor does not support SSE4.2, bilgisayarının işlemcisi SSE4.2 desteği içermiyor ve AMIdous'un doğru çalışması için bu gerekli.

Sana AMIDuOS LITE  yükleneni öneriyor. AMIDuOS LITE  buradan indirebilirsin. Açılan sayfanın en altında Lite sürüm mevcut.

lucas77 (199) 6 yıl önce cevapladı

hakan (8488) Verdiğiniz adrese baktım ama jellybean ve lolipop sürümü mevcut bu iki sürümünde bir sürü versiyonu var hangisinde karar vereceğimi anlamadım açıkcası

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

AMIDuOS Lite yazılımının sadece Jellybean sürümü varmış. Resimde belirttiğim bölümden bilgisayarınıza uygun olanı indirin. Bilgisayarınız 32-bit ise sağdakini, 64-bit ise soldakini indirin.

lucas77 6 yıl önce

Teşekkür ederim yardımlarınız için