Couldn't load plug-in. hatası!

taha17 (91) 7 yıl önce sordu

Bazı sitelerde video izlerken video açılmıyor ve bu hatayı alıyorum nedeni ne olabilir?

murat 7 yıl önce

hangi tarayıcıyı kullanıyorsun, telefondan mı bilgisayardan mı alıyorsun? Soru sorarken tüm detayları vermelisin. Yoksa doğru cevabı almak için herkesi uğraştırırsın.

Toplam 2 cevap

murat (12492) 7 yıl önce cevapladı

Couldn't load plug-in hatası Google Chrome'da alınıyorsa çözüm için şunu deneyebilirsin:

  • Yüklü olan Flash Player'i kaldır, Couldn't load plug-in hatası devam ediyor mu kontrol et.
  • Google Chrome'u kaldır ve sonra yeniden kur. Couldn't load plug-in hatası devam ediyor mu kontrol et.

taha17 7 yıl önce

Opera tarayıcısını kullanıyorum arkadaşımda onu kullanıyor ama aynı sorun onda yok

murat 7 yıl önce

Opera'yı kaldır, sonra yeniden kur. Yukarıda yazdıklarımı Opera için uygula @taha17

hasanalpcan (33) 7 yıl önce cevapladı

Dns veya vpn ile alakalı olabilir. Herhangi bir vpn programı kullanıyor musunuz?

taha17 7 yıl önce

Zenmate kullanıyorum ama video izlerken açmıyorum zaten