Counterflix Nasıl Kaldırılır?

orfur (5) 7 yıl önce sordu

Counterflix adlı bir adware var sitelerin kenarlarında reklam gösteriyor ve ara da pop-up açıyor reklam engelleyicileri pop -up ları engelliyor lakin yanlarda gözüken reklamları engellemiyor ayrıca yandaki reklamlar aşırı ram yiyor.

Malwarebytes Anti-Malware ile taram yaptım bir süreliğine gitti lakin sonra tekrar geldi. Bilgisayarda herhangi bir sıradışı program yok.Uzantıyla da bir ilgisi yok hatta Steam de bile oluyor.

Bilgisayar Win10 MisFortune listesinden baktım ama yoktu modem Huawei HG253s.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

12.03.2017 Edit:

https://1drv.ms/i/s!AjgP8OagzjzBtlLEau1AwzEUP9LK

Google aramalarında verdiği reklam

hakan 7 yıl önce

Açılan reklam pencerlerine dair bir ekran görüntüsü yollar mısınız?

hakan 7 yıl önce

Ayrıca yüklü program listesini yollarsanız çok iyi olur

Toplam 3 cevap

toprak34 (2026) 7 yıl önce cevapladı

Bilgisayarınıza tarama yaptırın Zemana Anti-Malware tıkla

Adwarelerden kurtulun AdwCleaner (tıkla)

Güncelleme: 12 Mart 2017

Reklam Virüsü Nasıl Temizlenir? (tıkla)

@orfur

orfur 7 yıl önce

AdwCleanerı kullandım işe yaramadı

orfur 7 yıl önce

Zemane'yi kullandım virüs kayboldu

hakan (15424) 7 yıl önce cevapladı

Bir de Hitman Pro programını deneyin. Son dönemde PUPs türü için oldukça iyi sonuçlar veriyor:

HitmanPro nedir, nasıl kullanılır?

orfur 7 yıl önce

HitmanPro'yu kullamdım virüs kayboldu