(Çözüldü) YouTube Yorum Silme

konti (1) 3 yıl önce sordu

Merhabalar Youtube'da Yorum Geçmişimi Siliyorum Fakat Tek Tek Çok Uzun Sürüyor. Bunun İçin Herhangi Bir Otomatik Silme Yöntemi Yok Mu?

Toplam 2 cevap

krsn (233) 3 yıl önce cevapladı

arama geçmişini kapat otomatik olarak 3 aydabir silicek yeni güncellemeyle oldu sanırım ben de en son baktıgımda bulamadım

gorele28 3 yıl önce

merhaba @krsn benim konumada bakabilirmisin @konti özür dilerim senin konunu mahfettiğim için

konti (1) 3 yıl önce cevapladı

Tamamdır Kanalı Gizleyip Tekrar Aktif Hale Getirmek Yeterli Oldu :)