CPU FPS Değerlerini gösteren araç Windows'da var mı?

muvel (332) 6 yıl önce sordu

Bazı Youtube videolarında oyun oynanırken aynı anda ekranda bilgisayarın Cpu sıcaklığı, Fps değerleri gösteriliyor. Böyle bir araç program Win8 veya Win10'da varmı? Yoksa sizin önereceğiniz, bunları ekranda sabit olarak gösterecek program var mı?

Toplam 2 cevap

omercik (9418) 6 yıl önce cevapladı

Windows da yerleşik olarak FPS gösterme özelliği yok. MSI Afterburner programıyla bunu yapabilirsiniz.

MSI Afterburner nedir, nasıl kullanılır?

nvidiagtx (690) 6 yıl önce cevapladı

MSI AfterBurner var fakat kullanmasi biraz zor, birde yanlislikla elin değer ortadaki O.C barlarına ( Programi silersen otomatik eski haline döner ),

Aida64 ideal senin için.