Crash Dump Dosyalarını İncelemek

mrx26 (3) 10 yıl önce sordu

Crash Dump dosyalarını açıp hatanın hangi dosyadan kaynaklı olduğunu nasıl anlayabilirim? Yani Crash dump dosyalarını nasıl açıp inceleyebilirim ?

cemkara 10 yıl önce

cevap olarak kabul ettiğiniz için teşekkür ederim.

Toplam 1 cevap

cemkara (4215) 10 yıl önce cevapladı

BlueScreenView programı minidump dosyalarını incelemek için kullanabileceğiniz bir yazılımdır.

Otomatik olarak bilgisayarınızı tarar ve mavi ekran hatalarından sonra oluşturulan dump dosyalarını sizin için  analiz eder ve bunula ilgili bilgileri ekrana getirir.

Download BlueScreenView

Download BlueScreenView 64-bit

yukarıdaki adreslerden mavi ekran analiz programını indirebilirsiniz.